obconf 2.0.2 - en to cs translation catalogue (136 entries)

en: Openbox Configuration Manager
cs: Správce nastavení Openboxu

en: <span weight="bold">Theme</span>
cs: <span weight="bold">Motiv</span>

en: _Install a new theme...
cs: _Instalovat nový motiv...

en: Create a theme _archive (.obt)...
cs: Vytvořit nový _archiv (.obt)...

en: Theme
cs: Motiv

en: <span weight="bold">Windows</span>
cs: <span weight="bold">Okna</span>

en: _Windows retain a border when undecorated
cs: Oknům be_z dekorace ponechat okraj

en: A_nimate iconify and restore
cs: A_nimovat minimalizaci a obnovení

en: <span weight="bold">Window Titles</span>
cs: <span weight="bold">Titulky oken</span>

en: _Button order:
cs: Pořadí _tlačítek:

en: N - The window's icon
    D - The all-desktops (sticky) button
    S - The shade (roll up) button
    L - The label (window title)
    I - The iconify (minimize) button
    M - The maximize button
    C - The close button
cs: N - Ikona okna
    D - Tlačítko na všechny plochy
    S - Tlačítko rolování
    L - Titulek okna
    I - Tlačítko minimalizace
    M - Tlačítko maximalizace
    C - Tlačítko zavření

en: Window icon
    Window label (Title)
    Iconify (Minimize)
    Maximize
cs: Ikona okna
    Titulek okna
    Minimalizovat
    Maximalizovat

en: Close
    Shade (Roll up)
    Omnipresent (On all desktops)
cs: Zavřít
    Srolovat
    Na všech plochách

en: <span weight="bold">Fonts</span>
cs: <span weight="bold">Písma</span>

en: _Active window title:
cs: Titulek _aktivního okna:

en: _Inactive window title:
cs: Titulek neakt_ivního okna:

en: Menu _header:
cs: _Hlavička nabídky:

en: _Menu Item:
cs: _Položka nabídky:

en: _On-screen display:
cs: _OSD text:

en: Appearance
cs: Vzhled

en: <span weight="bold">Focusing Windows</span>
cs: <span weight="bold">Aktivace oken</span>

en: Focus _new windows when they appear
cs: Aktivovat _nová okna, když se objeví

en: <span weight="bold">Placing Windows</span>
cs: <span weight="bold">Umísťování oken</span>

en: _Place new windows under the mouse pointer
cs: _Umísťovat nová okna pod kurzor myši

en: _Center new windows when they are placed
cs: _Vystředit nová okna při umístění

en: Prefer to place new windows _on:
cs: Přednostně umísťovat nová _okna na:

en: All monitors
cs: Všechny monitory

en: The active monitor
cs: Aktivní monitor

en: The monitor with the mouse
cs: Monitor s myší

en: Windows
cs: Okna

en: <span weight="bold">Moving and Resizing Windows</span>
cs: <span weight="bold">Změna polohy a velikosti oken</span>

en: Update the window contents while _resizing
cs: Aktualizovat obsah okna během změny _velikosti

en: Drag _threshold distance:
cs: Citlivost _tahu:

en: Amount of resistance against other _windows:
cs: Míra odporu k ostatním _oknům:

en: Amount of resistance against screen _edges:
cs: Míra odporu ke _krajům obrazovky:

en: _Switch desktops when moving a window past the screen edge
cs: _Změnit plochu při přetažení okna přes okraj obrazovky

en: _Amount of time to wait before switching:
cs: Prodleva _před změnou plochy:

en: <span weight="bold">Information Dialog</span>
cs: <span weight="bold">Informační dialog</span>

en: Show _information dialog:
cs: _Zobrazovat informační dialog:

en: When resizing terminal windows
cs: Pouze pro okna terminálu

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Information dialog's _position:
cs: _Poloha informačního dialogu:

en: Centered on the window
cs: Uprostřed okna

en: Above the window
cs: Nad oknem

en: Fixed position on screen
cs: Pevná pozice na obrazovce

en: Fixed _x position:
cs: Pevná pozice na ose _X:

en: Centered
cs: Vystředěno

en: From left edge
cs: Od levé hrany

en: From right edge
cs: Od pravé hrany

en: Fixed _y position:
cs: Pevná pozice na ose _Y:

en: From top edge
cs: Od horní hrany

en: From bottom edge
cs: Od spodní hrany

en: Move & Resize
cs: Pohyb & velikost

en: _Focus windows when the mouse pointer moves over them
cs: _Aktivovat okno pod kurzorem myši

en: Move focus under the mouse when _switching desktops
cs: Aktivovat okno pod kurzorem při změně _plochy

en: Move focus _under the mouse when the mouse is not moving
cs: Aktivovat okno pod kurzorem, když se _myš nehýbe

en: _Raise windows when the mouse pointer moves over them
cs: Přesunout okno do popředí při přeje_zdu kurzorem myši

en: _Delay before focusing and raising windows:
cs: P_rodleva před aktivací a přesunem oken do popředí:

en: <span weight="bold">Titlebar</span>
cs: <span weight="bold">Dekorace</span>

en: Double click on the _titlebar:
cs: Dvojitý k_lik na dekoraci:

en: Maximizes the window
cs: Maximalizuje okno

en: Shades the window
cs: Sroluje okno

en: Double click ti_me:
cs: Čas na dvojitý _klik:

en: Mouse
cs: Myš

en: <span weight="bold">Desktops</span>
cs: <span weight="bold">Plochy</span>

en: _Show a notification when switching desktops
cs: Upozornit při _změně plochy

en: _Amount of time to show the notification for:
cs: Doba zobrazení _upozornění:

en: _Number of desktops:
cs: _Počet ploch:

en: _Desktop names:
cs: _Jména ploch:

en: Desktops
cs: Plochy

en: <span weight="bold">Desktop Margins</span>
cs: <span weight="bold">Okraje plochy</span>

en: Desktop margins are reserved areas on the edge of your screen.  New windows will not be placed within a margin, and maximized windows will not cover them.
cs: Okraje plochy je možné vyhranit pro jiné účely. Nová okna nebudou zasahovat do okrajů a maximalizovaná okna je nebudou krýt.

en: _Top
cs: _Horní

en: _Left
cs: _Levý

en: _Right
cs: _Pravý

en: _Bottom
cs: _Dolní

en: Margins
cs: Okraje

en: <span weight="bold">Dock</span>
cs: <span weight="bold">Dok</span>

en: The dock is a special container for "dockapps", or dock applications.  It is not visible on screen until a dockapp is run.  Dockapps can be used to show things like a clock, or to provide you with a system tray.
cs: Dok je zvláštní oblast, do které se mohou umisťovat dokovací aplikace. Není viditelná, dokud není nespustíte nějakou dokovací aplikaci. Dokovací aplikace mohou být použity pro zobrazování věcí jako hodiny nebo systémová oblast.

en: <span weight="bold">Position</span>
cs: <span weight="bold">Poloha</span>

en: _Position:
cs: _Poloha:

en: Top Left
cs: Vlevo nahoře

en: Top
cs: Nahoře

en: Top Right
cs: Vpravo nahoře

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

en: Bottom Left
cs: Vlevo dole

en: Bottom
cs: Dole

en: Bottom Right
cs: Vpravo dole

en: Floating
cs: Plovoucí

en: _Floating position:
cs: P_lovoucí poloha:

en: x
cs: X

en: Allow _windows to be placed within the dock's area
cs: Povolit _umístění oken v prostoru doku

en: _Orientation:
cs: _Orientace:

en: Vertical
cs: Svislá

en: Horizontal
cs: Vodorovná

en: <span weight="bold">Stacking</span>
cs: <span weight="bold">Vrstvení</span>

en: Keep dock _above other windows
cs: Udržovat dok _nad ostatními okny

en: A_llow dock to be both above and below windows
cs: Povolit dok pod _i nad okny

en: Keep dock _below other windows
cs: Udržovat dok po_d ostatními okny

en: <span weight="bold">Hiding</span>
cs: <span weight="bold">Skrývání</span>

en: _Hide off screen
cs: _Skrýt z obrazovky

en: _Delay before hiding:
cs: Prodleva před s_krytím:

en: Delay before _showing:
cs: Prodleva před _zobrazením:

en: Dock
cs: Dok

en: Abo_ut
cs: _O programu

en: About ObConf
cs: O ObConf

en: A preferences manager for Openbox
cs: Správce nastavení pro Openbox

en: <span weight="bold">Press the key you wish to bind...</span>
cs: <span weight="bold">Stiskněte kýženou klávesu...</span>

en: Syntax: obconf [options] [ARCHIVE.obt]
cs: Syntaxe: obconf [přepínače] [ARCHIV.obt]

en: 
    Options:
cs: 
    Přepínače:

en:   --help                Display this help and exit
cs:   --help                Zobrazit tuto nápovědu a skončit

en:   --version             Display the version and exit
cs:   --version             Zobrazit verzi a skončit

en:   --install ARCHIVE.obt Install the given theme archive and select it
cs:   --install ARCHIV.obt  Instalovat daný archiv a vybrat ho

en:   --archive THEME       Create a theme archive from the given theme directory
cs:   --archive MOTIV       Vytvořit archiv z daného motivu

en:   --config-file FILE    Specify the path to the config file to use
cs:   --config-file SOUBOR  Zadat cestu ke konfiguračnímu souboru

en: 
    Please report bugs at %s
cs: 
    Prosím, hlaste chyby anglicky na %s

en: --install requires an argument
cs: --install vyžaduje argument

en: --archive requires an argument
cs: --archive vyžaduje argument

en: --config-file requires an argument
cs: --config-file vyžaduje argument

en: Failed to load the obconf.glade interface file. You have probably failed to install ObConf properly.
cs: Nepodařilo se načíst soubor s rozhraním obconf.glade. Pravděpodobně se vám nepodařilo nainstalovat ObConf správně.

en: Failed to load an rc.xml. You have probably failed to install Openbox properly.
cs: Nepodařilo se načíst rc.xml. Pravděpodobně se vám nepodařilo nainstalovat ObConf správně.

en: Error while parsing the Openbox configuration file.  Your configuration file is not valid XML.
    
    Message: %s
cs: Chyba při zpracování konfiguračního souboru Openboxu. Váš konfigurační soubor není platné XML.
    
    Zpráva: %s

en: (Unnamed desktop)
cs: (Bezejmenná plocha)

en: Choose an Openbox theme
cs: Vyber motiv Openboxu

en: Openbox theme archives
cs: Archivy motivů Openboxu

en: "%s" was installed to %s
cs: "%s" nainstalován do %s

en: "%s" was successfully created
cs: "%s" úspěšně vytvořen

en: Unable to create the theme archive "%s".
    The following errors were reported:
    %s
cs: Nepodařilo se vytvořit archiv motivu "%s".
    Byly nahlášeny následující chyby:
    %s

en: Unable to run the "tar" command: %s
cs: Nepodařilo se spustit příkaz "tar": %s

en: Unable to create directory "%s": %s
cs: Nepodařilo se vytvořit adresář "%s": %s

en: "%s" does not appear to be a valid Openbox theme directory
cs: "%s" nevypadá jako adresář motivu Openboxu

en: Unable to move to directory "%s": %s
cs: Nepodařilo se přesunout do adresáře "%s": %s

en: Unable to extract the file "%s".
    Please ensure that "%s" is writable and that the file is a valid Openbox theme archive.
    The following errors were reported:
    %s
cs: Nepodařilo se rozbalit soubor "%s".
    Prosím, ověřte, že "%s" má povolen zápis a že soubor je archiv motivu pro Openbox.
    Byly nahlášeny následující chyby:
    %s

en: Custom actions
cs: Uživatelské akce
